Представниця Чернігівщини виграла золото на чемпіонаті Європи в стрільбі із пневматичної зброї

У Хорватії (с. Осієк) з 16 березня 2019 року тривають змагання чемпіонату Європи з пневматичної зброї. В чемпіонаті приймають участь 582 спортсменів з 46 країн. Представниця Чернігівщини Галина Авраменко здобула низку нагород у складі національної збірної.  Про це chernihivski.info повідомляє згідно з даними наданими від Департаменту сім’ї, молоді та спорту.

На чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї з дистанції 10 м («змішаний біг») в хорватському Осієку українка Галина Авраменко виграла золоту медаль. Щоправда, щоб визначити переможця довелося проводити перестрілку. Справа в тому, що і Авраменко і росіянка Ольга Степанова набрали однакову кількість очок. Галина набрала 187 + 187 очок на двох етапах, а суперниця – 190 + 184.

В результаті обидві вийшли на однакову суму 374. Але в перестрілці українка виявилася точнішою (19:18) і виграла золото. А бронза дісталася ще одній росіянці – Юлії Ейдензон з сумою 369.

На жаль, менш вдало виступила українка Валентина Гончарова. У цій же вправі вона зайняла лише дев’яте місце, набравши 362 бали.

Нагадаємо, що на чемпіонаті 2018 році Галина Авраменко стала бронзовим призером у стрільбі з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені з 10 метрів.

Українська спортсменка Галини Авраменко – член національної збірної команди України, Заслужений майстер спорту України, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу і Європи з кульової стрільби, рекордсменка України. Ми можемо гордитися її досягненнями.

Виросла дівчина у родині відомих спортсменів. Батько Галини – Геннадій Вікторович Авраменко є Заслуженим тренером України, почесним працівником фізичної культури та спорту України, старшим тренером збірної команди України з кульової стрільби. Мати Галини – заслужений тренер України з кульової стрільби – Назаренко Галина Нінелівна.

Стрільба – це «довгограючий» вид спорту. В ньому можна досягати успіхів і в 50 років.

Бажаємо молодій спортсменці і в подальшому досягати рекордних результатів!